Cejlonská skořice - 60 kapslí

179,00Kč

CINNAMON (Cinnamonum zeylanicum)

aromatická bylina, známá pod názvem skořice, patří k léčivým rostlinám, hojně využívaným také v ayurvédské medicíně. Pochází ze Srí Lanky, kde se k léčebným účelům využívá již po tisíciletí. Nejen jako přísada ayurvédských pokrmů, ale také jako součást či příměs některých bylinných preparátů či medikamentů.

Cejlonská skořice je právem označována za nejkvalitnější na světě.

Cinnamonum zeylanicum má příznivý vliv na trávicí systém, podporuje chuť k jídlu, působí jako antioxidant. Pomáhá udržovat optimální hladinu cholesterolu v krvi, má příznivý vliv na činnost reprodukční a močové soustavy.

Obsah: 60 kapslí

Doporučené dávkování: 1 kapsle 2x denně – nejlépe po jídle. Zapít nejlépe sklenicí vlažné vody.

Jedná se o doplněk stravy. Tento produkt tedy není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy.

Nepřekračujte doporučené dávkování, uchovejte mimo dosah dětí.

Země původu: Srí Lanka Vyrobeno a baleno na Srí Lance.

Důležité upozornění:
Vzhledem k nutnosti dodržování Nařízení Evropského parlamentu a Evropského společenství (ES) č.1924/2006, které vstoupilo v platnost dnem 14.12.2012, nelze u doplňků stravy poskytovat komplexní informace o blahodárných účincích srílanských bylin. Přestože tyto účinky jsou mnohdy prokazatelné, a byliny se za jejich účelem užívají již po tisíciletí, nemůžeme je zde uvést. Jednalo by se o uvádění nepovolených zdravotních tvrzení. A tak u každého produktu zde a na jeho etiketě uvádíme pouze povolená zdravotní tvrzení, schválená ES.
Jsme si vědomi, že podrobné informace o bylinách, z nichž jsou naše produkty vyrobeny, budou pro Vás stěžejní při výběru vhodného produktu. Doporučujeme tedy vyhledat si podrobné informace o účincích bylin v některé z  internetových encyklopedií či světových studiích, které byly pro dané byliny publikovány.
Děkujeme za pochopení a za vaši důvěru!

vyprodáno
  • Přepravní hmotnost: 0.1kg


Tento produkt byl přidán dne Pátek 01. prosinec 2017.

Vaše IP adresa je: 34.239.154.240
Copyright © 2022 Pravá vanilka. Powered by Zen Cart | Hosting by Zserver