Gotukola - 60 kapslí

169,00Kč

Gotukola - 60 kapslí
Gotukola je nejdéle užívanou léčivou a kultovní rostlinou v historii lidstva. Od
nepaměti dodnes je užívána v tradiční ájurvédské medicíně jako
životabudič.

Gotukola má příznivý vliv na krevní oběh a celkové zlepšení činnosti cévního a kardiovaskulárního systému. Podporuje činnost trávicí soustavy, pomáhá k navození psychické pohody, uvolňuje napětí a stres.

Jedná se o doplněk stravy. Případné nežádoucí účinky a kombinaci s léčivými přípravky konzultujte se svým lékařem nebo lékarníkem. Tento produkt tedy není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy.
Důležité upozornění:
Vzhledem k nutnosti dodržování Nařízení Evropského parlamentu a Evropského společenství (ES) č.1924/2006, které vstoupilo v platnost dnem 14.12.2012, nelze u doplňků stravy poskytovat komplexní informace o blahodárných účincích srílanských bylin. Přestože tyto účinky jsou mnohdy prokazatelné, a byliny se za jejich účelem užívají již po tisíciletí, nemůžeme je zde uvést. Jednalo by se o uvádění nepovolených zdravotních tvrzení. A tak u každého produktu zde a na jeho etiketě uvádíme pouze povolená zdravotní tvrzení, schválená ES.
Jsme si vědomi, že podrobné informace o bylinách, z nichž jsou naše produkty vyrobeny, budou pro Vás stěžejní při výběru vhodného produktu. Doporučujeme tedy vyhledat si podrobné informace o účincích bylin v některé z  internetových encyklopedií či světových studiích, které byly pro dané byliny publikovány.
Děkujeme za pochopení a za vaši důvěru!vyprodáno
  • Přepravní hmotnost: 0.1kg


Tento produkt byl přidán dne Pátek 01. prosinec 2017.

Vaše IP adresa je: 34.239.154.240
Copyright © 2022 Pravá vanilka. Powered by Zen Cart | Hosting by Zserver