Kurkuma - 60 kapslí

179,00Kč

Kurkuma – Curcuma longa (podpora tělesné a duševní pohody)

Bylina známá pod názvem kurkuma, je považována za královnu ayurvédských bylin. Pochází z tropických oblastí jižní Asie, kde se k léčebným účelům využívá již po tisíciletí. Nejčastěji se s ní můžeme setkat jako s oblíbenou přísadou pokrmů asijské kuchyně

Účinky: tato bylina má příznivý vliv na trávicí systém, podporuje normální činnost jater, zlepšuje pružnost kloubů, působí jako antioxidant.

Obsah: 60 kapslí

Doporučené dávkování: 2 kapsle denně – nejlépe večer po jídle. Zapít nejlépe sklenicí vlažné vody.

Složení: sušený mletý oddenek rostliny Curcuma longa , želatinová kapsle.

Upozornění: Tento produkt je doplněk stravy. Není tedy vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy. Nevhodné při neprůchodnosti žlučových cest a žlučníkových kamenech.

Důležité upozornění:

Vzhledem k nutnosti dodržování Nařízení Evropského parlamentu a Evropského společenství (ES) č.1924/2006, které vstoupilo v platnost dnem 14.12.2012, nelze u doplňků stravy poskytovat komplexní informace o blahodárných účincích srílanských bylin. Přestože tyto účinky jsou mnohdy prokazatelné, a byliny se za jejich účelem užívají již po tisíciletí, nemůžeme je zde uvést. Jednalo by se o uvádění nepovolených zdravotních tvrzení. A tak u každého produktu zde a na jeho etiketě uvádíme pouze povolená zdravotní tvrzení, schválená ES.

Jsme si vědomi, že podrobné informace o bylinách, z nichž jsou naše produkty vyrobeny, budou pro Vás stěžejní při výběru vhodného produktu. Doporučujeme tedy vyhledat si podrobné informace o účincích bylin v některé z  internetových encyklopedií či světových studiích, které byly pro dané byliny publikovány.

Děkujeme za pochopení a za vaši důvěru!


vyprodáno
  • Přepravní hmotnost: 0.1kg


Tento produkt byl přidán dne Pátek 01. prosinec 2017.

Vaše IP adresa je: 34.239.154.240
Copyright © 2022 Pravá vanilka. Powered by Zen Cart | Hosting by Zserver