Vanilka z Madagaskaru

Představte si, že se zavřenýma očima vstupujete do prodejny belgických pralinek. První, co ucítíte, je nádherná vůně, v níž se snoubí směsi čokolády, rumu, rozinek a dalších ingrediencí. Přesně tak voní i naše vanilka z Madagaskaru. Vanilka z Madagaskaru, nebo také Bourbonská vanilka, je prvotřídní vanilkou z ostrova proslaveného tou nejkvalitnější vanilkou. Vyzkoušejte i Vy, proč je madagaskarská vanilka právem považována za nejkvalitnější na světě. Vanilka z Madagaskaru vyniká intenzivní vůní a vysokým obsahem vlhkosti, který je zárukou čerstvosti a kvality vanilky. Patří k nejlepší vanilce jakou můžete koupit. Vyzkoušejte tu nejkvalitnější vanilku na trhu.

Vanilka Gourmet TK je vynilka s mírně nižsí vlhkostí. o něčé hůře se zpracovává, ale jinak má stejné vlastnosti jako vanilka Premium nebo extra dlouhá Exclusive.

Vanilka Klasik v II. jakosti (někdy též Extakt) je vysoce aromatická vanilka původem z exotického Madagaskaru. Má stejné aromatické vlastnosti, jaké má vanilka v první jakosti, akorát vzhled lusků je méně atraktivní a lusk je sušší. Objevují se různobarevné skvrny vzniklé při pěstování a zpracování vanilky. Tato volba je cenově velmi lákavou alternativnou vanilky v I. jakosti.

Obrázek zboží Název zboží- Cena
10 ks - vanilka PREMIUM Madagascar

10 ks - vanilka PREMIUM Madagascar

Vanilka první jakosti z Madagaskaru. Co k tomu dodat? Zkrátka úžasná. Charakteristika vanilky: Délka lusku: cca 18 cm Podíl vanilinu: cca 2...
Cena: 632,50Kč

Vložit:

Mletá vanilka Madagaskar premium 20 g

Mletá vanilka Madagaskar premium 20 g

Premiová mletá vanilka z Madagaskaru. Skvělý  produkt připravený k okamžitému použití. Mletou vanilku nemusíte nijak dostávat z lusku -...
Cena: 230,00Kč

Vložit:Vaše IP adresa je: 34.204.166.236
Copyright © 2023 Pravá vanilka. Powered by Zen Cart | Hosting by Zserver