Welpenella - 60 kapslí

199,00Kč

Welpenella (Cardiospermum halicacabum)

aromatická bylina Welpenella je využívána v tradiční ájurvedské medicíně jako přírodní afrodiziakum pro zlepšení sexuální aktivity a energie. Dále snižuje obtíže při bolestech zad a kloubů. Má i další blahodárné účinky

Vysoce kvalitní kapsle obsahují čistý koncentrovaný extrakt. Za studena vyrobený za použití speciálního výrobního procesu. Zajišťuje tak plnohodnotný obsah všech aktivních složek čerstvé Welpenelly, sušené rostlinné vlákniny.

Obsah: 60 kapslí

Doporučené dávkování: 1kapsle 2x denně – nejlépe po jídle. Zapít nejlépe sklenicí vlažné vody.

Jedná se o doplněk stravy. Tento produkt tedy není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy.

Nepřekračujte doporučené dávkování, uchovejte mimo dosah dětí.

Země původu: Srí Lanka Vyrobeno a baleno na Srí Lance.

Důležité upozornění:

Vzhledem k nutnosti dodržování Nařízení Evropského parlamentu a Evropského společenství (ES) č.1924/2006, které vstoupilo v platnost dnem 14.12.2012, nelze u doplňků stravy poskytovat komplexní informace o blahodárných účincích srílanských bylin. Přestože tyto účinky jsou mnohdy prokazatelné, a byliny se za jejich účelem užívají již po tisíciletí, nemůžeme je zde uvést. Jednalo by se o uvádění nepovolených zdravotních tvrzení. A tak u každého produktu zde a na jeho etiketě uvádíme pouze povolená zdravotní tvrzení, schválená ES.

Jsme si vědomi, že podrobné informace o bylinách, z nichž jsou naše produkty vyrobeny, budou pro Vás stěžejní při výběru vhodného produktu. Doporučujeme tedy vyhledat si podrobné informace o účincích bylin v některé z  internetových encyklopedií či světových studiích, které byly pro dané byliny publikovány.

Děkujeme za pochopení a za vaši důvěru!


vyprodáno
  • Přepravní hmotnost: 0.1kg


Tento produkt byl přidán dne Pátek 01. prosinec 2017.

Vaše IP adresa je: 18.206.194.21
Copyright © 2023 Pravá vanilka. Powered by Zen Cart | Hosting by Zserver